Aktywnie dla WOŚP 2024

Z dumą i ogromną radością chcemy ogłosić, że w tegorocznej edycji Aktywnie dla WOŚP 2024 udało nam się zebrać niesamowitą kwotę: 22 816,27 złotych! To niezwykły wynik, który osiągnęliśmy dzięki Waszemu zaangażowaniu, energii i Waszym hojnym sercom!
Dziękujemy Wam, Kochani, za Waszą obecność, za Waszą pasję i za to, że razem tworzyliśmy niezapomniane chwile aktywności dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wasze wsparcie ma ogromne znaczenie, a zebrane środki wspomogą potrzebujących.
Niech ta kwota będzie wyrazem naszej solidarności i wspólnej siły. Dziękujemy za udział i za to, że razem możemy czynić dobro! 💖🏃‍♀️🚴‍♂️
Jak widzicie, tu wszystko gra OK!👍

Dziękujemy, że byliście z nami! Do zobaczenia za rok! SIEMA!

Z ogromną radością chcemy ogłosić, że ruszamy z 4. edycją naszej niezwykłej inicjatywy "Aktywnie dla WOŚP 2024"!

🌍 Co to takiego? To wyjątkowa impreza sportowa, w której łączymy pasję do ruchu z charytatywnym celem, wspierając Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! 🤝❤️

🏃‍♂️ Co nas czeka? Planujemy wiele emocjonujących dyscyplin, w tym:

Bieg 🏃‍♂️

Marsz Nordic Walking 🚶‍♀️

Rajd Rowerowy 🚴‍♀️

Morsowanie ❄️

Joga 🧘‍♂️

I po raz pierwszy w tym roku… Zumba! 💃

Oczywiście to tylko początek, bo do naszego wydarzenia dołączyły jeszcze DWA TURNIEJE! 🎉 Turniej siatkarski oraz turniej squash połączy kolejnych miłośników sportowych wyzwań do aktywnego pomagania w zbiórce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

📅 Kiedy? Impreza odbędzie się na tydzień przed głównym 32. Finałem WOŚP, czyli 21 stycznia 2024 roku. Warto już teraz zarezerwować ten termin! 🗓️ Tego dnia zapraszamy na podstawowe dyscypliny wydarzenia czyli bieg, marsz NW, rajd rowerowy oraz morsowanie przy Trzcianeckiej Przystani Żeglarskiej oraz na zumbę i jogę w Hali Sportowo-Widowiskowej. Możesz wziąć udział we wszystkich podstawowych dziedzinach w ramach jednego pakietu, do czego gorąco zapraszamy! 

Turniej Siatkówki – również 21 stycznia 2024 roku w sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Trzciance. Zapisy prowadzone oddzielnie (info w regulaminie). Udział w Turnieju Siatkówki umożliwia również zabranie udziału w podstawowych dyscyplinach Aktywnie dla WOŚP. Zapisy na Turniej Squasha prowadzone są oddzielnie.

Turniej Squash – zapraszamy kobiety 19 stycznia 2024 roku oraz mężczyzn dzień później 20 stycznia 2024 roku do 4Active Centrum  Fitness &Squash w Trzciance. Zapisy prowadzone oddzielnie (info w regulaminie). Udział w Turnieju Squasha umożliwia również zabranie udziału w podstawowych dyscyplinach Aktywnie dla WOŚP. Zapisy na Turniej Siatkówki prowadzone są oddzielnie.

ZAPISY na dyscypliny podstawowe

Zapisy prowadzone są on-line na platformie www.foxter-sport.pl

ZAPISY na turniej siatkówki

Zapisy prowadzone są telefonicznie 506 412 338 lub mailowo jok.2@tlen.pl

ZAPISY na turniej squasha

Zapisy prowadzone są online na platformie www.bo5.pl

Trasa biegu , marszu NW pozostaje bez zmian i tak jak w poprzednim roku łączy 6 km dookoła jeziora Sarcze.​ W tym roku taką trasę będą również rowerzyści!

Pokonanie trasy jest dobrowolne, choć zachęcamy do wspólnego wysiłku! Możecie wziąć udział również on-line w dowolnym miejscu na Ziemi 😉 

Trasa zostanie oznakowana przez organizatorów oraz zabezpieczona przez WOPR „Anioły”
Przewiń do góry