TRASY

Przedstawiamy mapę 40. Bieg im. Tadeusza Zielińskiego w Trzciance i 9. HYDRO Tour
Przygotowana trasa na dystansie 10 km. – płaska, w 100% asfaltowa nawierzchnia, posiadająca atest PZLA .
START i META zlokalizowane będą przy Hali Sportowo-Widowiskowej w Trzciance, ul. Żeromskiego 28.
Punkty z napojami rozmieszczone zostaną na 5 i 7 km.

MAPA BIEGU

Pierwsze kilometry przebiegną przez centrum Trzcianki. Następnie zawodnicy udadzą się ul. Gorzowską w kierunku jeziora Logo, gdzie odbędzie się nawrót do mety przy Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Żeromskiego. Bieg główny startuje o godz. 11:00.

MAPA 9 HYDRO TOUR

Rowerzyści pokonają pętlę biegową trzykrotnie.

MAPA MASZU NORDIC WALKING

Uczestnicy zapisani na Marsz Nordic Walking po odebraniu pakietu startowego rozpoczynają i kończą marsz na linii Start/Meta znajdującej się przy Hala Sportowo-Widowiskowa w Trzciance.
Każdego uczestnika obowiązuje posiadanie numeru startowego umieszczonego na koszulce w widocznym miejscu, kije nordic walking oraz wygodny strój (najlepiej) sportowy.
Trasa marszu zostanie oznaczona taśmami oraz strzałkami. Długość trasy wynosi ok. 6,5 km i wiedzie głównie drogami szutrowymi i polnymi oraz, w niewielkiej części, nawierzchnią asfaltową i kostką brukową. 
Po ukończeniu marszu każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, posiłek oraz uczestniczy w losowaniu nagród wg zasad ustalonych przez organizatora Biegu im. T. Zielińskiego.
W marszu nie są przewidziane klasyfikacje medalowe. Na trasie nie będzie sędziów nordic walking.

Zapraszamy wszystkich, którzy kochają wszelkie formy aktywności do uczestniczenia w naszym, trzcianeckim, sportowym wydarzeniu!

Przewiń do góry