* PODSUMOWANIE * Aktywnie dla WOŚP

Ostatnim krokiem w naszym wydarzeniu było wspólne spotkanie w dniu 30.Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 30. stycznia 2022r.
Był deszcz, był wiatr, był chłód! Mimo tych wszystkich przeciwności, które ten dzień przed nami stawiał pojawiliście się przed Halą Widowiskowo-Sportową w Trzciance żeby, wybraną dyscypliną sportową, dotrzeć do ronda, któremu nadano piękne imię – Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
Więcej zdjęć autora R. Wojtera, Stowarzyszenie Fotograficzne Sarenka
www.facebook.com/SFSarenka
Celem naszego działania było wsparcie zbiórki na rzecz WOŚP. Co myślicie o tej kwocie, którą RAZEM dołożyliśmy do owsiakowej puszki? Udało się? Nam się ta kwota podoba BAAAAAARDZO! Dziękujemy WAM!

Zebraliśmy 10 505,54zł! Wielkie ŁAAAŁ!

Bardzo nam żal, że awaria prądu uniemożliwiła przeprowadzenie finału WOŚP według schematu z poprzednich lat – bez koncertów, bez licytacji, bez światełka do nieba… i jesteśmy bardzo wdzięczni Sztabowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wolontariuszom, przyjaciołom i sponsorom, że mogliśmy dzięki Wam grać do końca świata i jeden dzień dłużej! 30. Finał w Trzcince hucznie świętowaliśmy w poniedziałek! Był koncert, licytacje, losowanie! Była radość i ciepła atmosfera! Dzięki za ten wysiłek jaki włożyliście, aby wichura i awaria były tylko mglistym wspomnieniem!

Do zobaczenia za rok – w „trampkach”, z kijami albo na kółkach! Pobijemy tegoroczny wynik?

Siema!

* PODSUMOWANIE * Aktywnie dla WOŚP
Przewiń do góry